Energy klub Luhačovice Energy klub Luhačovice Energy klub Luhačovice Energy klub Luhačovice Energy klub Luhačovice

Informace k přijetí krizového opatření

Vážení zákazníci, naše provozovná zůstává otevřena v obvyklou otevírací dobu.
 
Výrobky produktových řad ENERGY spadají dle platné legislativy v rozhodující míře mezi potraviny (kategorie doplňků stravy dle zákona č. 110/1997 Sb., o potravinách a tabákových výrobcích), dále též pak jde o kosmetiku a hygienické/drogistické zboží a veterinární produkty.
Vzhledem k této skutečnosti lze konstatovat, že se na provozovny realizující výlučně prodej produktových řad ENERGY vztahuje výjimka dle usnesení vlády ČR č. 211 ze dne 14.3.2020 o přijetí krizového opatření, a v současné době není na území České republiky maloobchodní prodej produktů ENERGY v takových prodejnách zakázán.
 
Pouze nemůžeme po přechodnou dobu poskytovat diagnostiku přístrojem Supertronic. Poradenství budeme provádět pouze telefonickou formou na tel. čísle 720 289 092.
 
Rovněž vstup do provozovny bude umožněn vždy pouze jednomu zákazníkovi. Další budou požádáni o vyčkání před prodejnou.
 
U klíčových produktů se může stát, že budeme muset omezovat počet prodaných kusů na jednoho zákazníka tak, abychom byli schopni vyhovět co nejvíce z Vás.
 
Pro objednávání zboží můžete rovněž využívat náš objednávkový formulář. Za osobní vyzvednutí na Klubu nejsou účtovány žádné poplatky.
 
Děkujeme za pochopení a za dodržování nastavených pravidel.
Klub Energy Luhačovice