Energy klub Luhačovice Energy klub Luhačovice Energy klub Luhačovice Energy klub Luhačovice Energy klub Luhačovice

Doprava

Přepravní služba PPL

Pokud zvolíte zaslání objednávky přepravní službou PPL (bez dobírky), tak bude k ceně zboží připočteno 90 Kč za dopravu. Při objednávce nad 1500 Kč je doprava zcela zdarma.
Při volbě PPL - platba dobírkou účtujeme za odeslání balíku navíc 120 Kč. Při objednávce nad 1500 Kč účtujeme pouze doběrečné +30 Kč.

Váš balíček můžete očekávat do 3 pracovních dnů od chvíle, kdy si zásilku u nás objednáte.

V den expedice objednávky je zákazník informován e-mailem. Součástí zprávy je i číslo zásilky, které slouží pro vyhledání a kontrolu aktuálního stavu přepravy již přímo u dopravce.

Výhody zasílání pomocí PPL:

 • možnost platby kartou u řidiče PPL
 • komunikace s příjemcem ze strany PPL - řidič před doručením kontaktuje příjemce tak, aby došlo k domluvě na času a místu doručení zásilky
 • standardní doručení následující pracovní den 8:00 – 18:00 hod.

 

PPL ParcelShop / ParcelBox

Výhody doručení na PPL ParcelShop, PPL ParcelBox :

 • časová flexibilita
 • výhodnější cena
 • rozsáhlá síť

Mapu PPL ParcelShopů naleznete ZDE. Vybraný PPL ParcelShop uveďte do Poznámky.

Vyzvedněte si zásilku v PPL Parcelshopu do 7 dní od obdržení SMS/e-mailu, nebo v PPL Parcelboxu do 3 dnů od obdržení SMS/e-mailu. K vyzvednutí potřebujete PIN, který dostanete v e-mailové a SMS zprávě. Nemůžete-li se na výdejní místo PPL dostavit osobně, je možné PIN pro vyzvednutí poskytnout jakékoliv osobě, která může zásilku vyzvednout za Vás. Postupně se PPL Parcelshopy vybavují platebními terminály, proto je třeba si předem možnost platby kartou ověřit, případně si připravit platbu v hotovosti.

 • platba předem + 60 Kč
 • platba dobírkou + 90 Kč
 • objednávka nad 1500 Kč - platba předem + 0 Kč
 • objednávka nad 1500 Kč - platba dobírkou + 30 Kč

Zásilkovna

Zboží si kupující osobně vyzvedává na výdejním místě Zásilkovny, které si zvolí při objednávce. Přehled aktuálních poboček Zásilkovny pro vyzvednutí zásilky naleznete ZDE.

Cena za dopravu Zásilkovnou činí 60 Kč. Při volbě "Zásilkovna - platba dobírkou" připočteme k Vaší objednávce cenu za dopravu ve výši 80 Kč.

Váš balíček můžete očekávat do 4 pracovních dnů od chvíle, kdy si zásilku u nás objednáte. Jakmile je zásilka připravena na pobočce Zásilkovny, je zákazník informován emailem a SMS (do "Poznámky" uveďte své tel. číslo).

 

Česká pošta

Balík Do ruky
Adresátům můžeme balík o hmotnosti až 50 kg zaslat hezky do ruky i v těch nejodlehlejších koutech naší země již do 4 pracovních dní od objednání.
 • platba předem + 120 Kč
 • platba dobírkou + 170 Kč
 

Balíkovna 

Když balík, tak Balíkovna. Pravděpodobně ji máte za rohemKolem jedné z Balíkoven nebo AlzaBoxů možná chodíte každý den. Je jako stvořená pro nákupy v e-shopech. Objednáte a balík máte pod palcem. Na webu i v mobilu. Lze odeslat balík s váhou do 15 kilo, který není delší než půl metru.
Mapu Balíkoven naleznete ZDE. Vybranou pobočku uveďte do Poznámky.
 • Platba předem + 65 Kč
 • Platba dobírkou + 90 Kč

 

Osobní odběr

 
Při osobním odběru v Klubu Energy Luhačovice si zvolte způsob platby hotově nebo kartou. !!!Platit kartou mohou pouze členové klubu Energy!!! Za osobní odběr neúčtujeme žádné poplatky.
 • Adresa, kontakt, provozní doba a mapa ZDE.
 
Výdej objednávek v našem výdejním místě v Hulíně je bohužel zrušen. Nakupovat za členské ceny je možné u paní Jagošové, obchůdek Bylinné a kosmetické přípravky, Žižkova 489, Hulín, tel.: 734 712 453, info@mj-krasazdravi.cz;

 

Přeprava na Slovensko

 
Na Slovensko můžeme balík zaslat na dobírku a nebo lze dohodnout platbu předem, buď v českých korunách nebo v EUR přes SEPA platbu na náš eurový účet. Cena a způsob dopravy bude dohodnut individuálně.
Při objednávce nad 5.000 Kč poštovné neúčtujeme.
 
Pro slovenské zákazníky také nabízíme výhodnou možnost přepravy na některý z PPL ParcelShopů nebo některou Balíkovnu v blízkosti hranic. Podrobnosti najdete v odstavcích Přepravní služba PPL - ParcelShop a Balíkovna.
 
Upozornění: Bohužel v současné době nelze do českého Klubu Energy registrovat slovenské zákazníky s trvalým bydlištěm na Slovensku. Více informací rádi poskytneme na tel.: +420 577 011 922 nebo nám můžete napsat e-mail na energy.luh@centrum.cz