Energy klub Luhačovice Energy klub Luhačovice Energy klub Luhačovice Energy klub Luhačovice Energy klub Luhačovice

Doprava

Přepravní služba PPL

Pokud zvolíte zaslání objednávky přepravní službou PPL, tak bude k ceně připočteno 85 Kč za dopravu. Při objednávce nad 1500 Kč je doprava zdarma.
Při volbě PPL - platba dobírkou připočteme k ceně za dopravu doběrečné 25 Kč. Při objednávce nad 2000 Kč je doběrečné zdarma.

Balné neúčtujeme.

Váš balíček můžete očekávat do 3 pracovních dnů od chvíle, kdy si zásilku u nás objednáte.

V den expedice objednávky je zákazník informován e-mailem. Součástí zprávy je i číslo zásilky, které slouží pro vyhledání a kontrolu aktuálního stavu přepravy již přímo u dopravce.

Výhody zasílání pomocí PPL:

  • možnost platby kartou u řidiče PPL
  • komunikace s příjemcem ze strany PPL - řidič před doručením kontaktuje příjemce tak, aby došlo k domluvě na času a místu doručení zásilky
  • standardní doručení následující pracovní den 8:00 – 18:00 hod.

Nabízíme zaslání balíčku i na PPL ParcelShop.

PPL ParcelShop je ideální pro tyto případy:

  • nechcete se časově vázat při doručení na Vaši soukromou adresu, PPL ParcelShopy mají zpravidla otevřeno i o víkendu
  • Váš zaměstnavatel neumožňuje převzít balík přímo v zaměstnání

Seznam PPL ParcelShopů naleznete ZDE. Vybraný PPL ParcelShop uveďte do Poznámky, nebo si můžete balíček na ParcelShop sami přesměrovat ZDE. PPL ParcelShopy nejsou na rozdíl od řidičů vybaveny platebními terminály, proto dobírku nelze uhradit platební kartou. Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení v PPL ParcelShopu. Balík Vám vydají po ověření údajů z průkazu totožnosti shodnými s údaji na balíku.


Zásilkovna

Zboží si kupující osobně vyzvedává na výdejním místě Zásilkovny, které si zvolí při objednávce. Přehled aktuálních poboček Zásilkovny pro vyzvednutí zásilky naleznete ZDE.

Cena za dopravu Zásilkovnou činí 50 Kč. Při volbě Zásilkovna - platba dobírkou připočteme k ceně za dopravu doběrečné 20 Kč.

Váš balíček můžete očekávat do 4 pracovních dnů od chvíle, kdy si zásilku u nás objednáte. Jakmile je zásilka připravena na pobočce Zásilkovny, je zákazník informován emailem a SMS (do "Poznámky" uveďte své tel. číslo).

Na pobočkách Zásilkovny je možné platit pouze hotově.

 

Česká pošta

Balík Do ruky
Adresátům můžeme balík o hmotnosti až 50 kg zaslat hezky do ruky i v těch nejodlehlejších koutech naší země již do 4 pracovních dní od objednání.
  • platba předem + 120 Kč
  • platba dobírkou + 170 Kč
Balík Na poštu
Váš balík Na poštu do hmotnosti 30 kg necháme doručit na kteroukoliv z více než 2 700 pošt v České republice podle vašeho výběru do 4 pracovních dní od objednání. V objednávce je nutné uvést tel. číslo na které pošta zašle informační SMS.
  • platba předem + 110 Kč
  • platba dobírkou + 160 Kč

 

Osobní odběr

 
Při osobním odběru v Klubu Energy Luhačovice si zvolte způsob platby hotově nebo kartou. !!!Platba kartou je pouze pro členy Klubu Energy!!! Za osobní odběr neúčtujeme žádné poplatky.
Adresa, kontakt a mapa ZDE.
Zboží si můžete vyzvednout kdykoli v otevírací době.
            PO   9:30 - 15:00 hod.
            ÚT   9:30 - 12:00 hod., 13:00 - 17:00 hod.
            ST   9:30 - 15:00 hod.
            ČT   9:30 - 12:00 hod., 13:00 - 17:00 hod.

Při osobním odběru v Hulíně je nutná tel. domluva na tel. 776 249 024 - Jana Karská, kde si dohodnete datum a čas předání.  Za odběr v Hulíně neúčtujeme žádný poplatek.  Platit za zboží lze hotově (připravte si, prosím, přesnou částku) a nebo po domluvě bankovním převodem.

Do Hulína doručujeme vždy v pozdějších odpoledních hodinách. Zpravidla ten samý den po zpracování objednávky a nebo den následující.

 

Přeprava na Slovensko

 
Na Slovensko zasíláme na dobírku a nebo lze dohodnout i platbu předem přes SEPA platbu na eurový účet vedený u MONETA Money Bank. Při platbě předem bude cena za dopravu snížena o 50 Kč u Slovenské pošty a PPL a o 20 Kč u Zásilkovny.
Při objednávce nad 5.000 Kč poštovné neúčtujeme a navíc od nás obdržíte 1 produkt z Pentagramu® bylinných koncentrátů (dle vlastního výběru - napište do "Poznámky") zdarma.
Balné neúčtujeme.
 
Při volbě Zásilkovňa.sk si kupující zboží osobně vyzvedává na výdejním místě Zásilkovny, které si zvolí při objednávce. Přehled aktuálních poboček Zásilkovny pro vyzvednutí zásilky naleznete ZDE.
Cena za dopravu Zásilkovnou, při váze zásilky do 5 kg, je 110 Kč. U těžších zásilek do 10 kg účtujeme příplatek k základní ceně ve výši 70 Kč. Maximální hmotnost zásilky je 10 kg.
Jakmile je zásilka připravena na pobočce Zásilkovny, je zákazník informován emailem a SMS.
Na pobočkách Zásilkovny je možné platit pouze hotově.
Při volbě Slovenská pošta je cena dopravy 210 Kč. Doba doručení bývá zpravidla do 5 pracovních dní. Maximální hmotnost zásilky je 5 kg.
Při volbě PPL - na Slovensko je cena dopravy 280 Kč. Doba doručení bývá zpravidla do 3 pracovních dní. Je to nejrychlejší varianta zaslání zboží na Slovensko. Uvedená cena je za hmotnost zásilky do 15 Kg. Cena za vyšší hmotnost bude dohodnuta individuálně. Příjemce je o průběhu přepravy informován e-mailem a SMS.
 
Pro slovenské zákazníky také nabízíme výhodnou možnost přepravy na některý z PPL ParcelShopů nebo některou z českých pošt v blízkosti hranic. Podrobnosti najdete v odstavcích Přepravní služba PPL - ParcelShop a Česká pošta - Balík Na poštu.

Upozornění: Bohužel v současné době nelze do českého Klubu Energy registrovat slovenské zákazníky s trvalým bydlištěm na Slovensku.
Více informací rádi poskytneme na tel.: +420 577 011 922 nebo nám můžete napsat e-mail na energy.luh@centrum.cz