Energy klub Luhačovice Energy klub Luhačovice Energy klub Luhačovice Energy klub Luhačovice Energy klub Luhačovice

Informace k přijetí krizových opatření

Vážení zákazníci, v souvislosti s aktuální situací kolem COVID-19 a dnešním rozhodnutím Vlády ČR opět zpřísnit bezpečnostní opatření Vás chceme ujistit, že zmíněná omezení se nás dotýkají jen okrajově a naše provozovna zůstává otevřena v obvyklou otevírací dobu.
Výrobky produktových řad ENERGY spadají dle platné legislativy v rozhodující míře mezi potraviny (kategorie doplňků stravy dle zákona č. 110/1997 Sb., o potravinách a tabákových výrobcích), dále též pak jde o kosmetiku a hygienické/drogistické zboží a veterinární produkty.
Vzhledem k této skutečnosti lze konstatovat, že se na provozovny realizující výlučně prodej produktových řad ENERGY vztahuje výjimka dle usnesení vlády ČR ze dne 21.10.2020 o přijetí krizového opatření, a v současné době není na území České republiky maloobchodní prodej produktů ENERGY v takových prodejnách zakázán.
 
Pouze nemůžeme po přechodnou dobu poskytovat diagnostiku přístrojem Supertronic. Poradenství budeme provádět pouze telefonickou formou na tel. čísle 720 289 092.
 
Rovněž vstup do provozovny bude umožněn vždy pouze jednomu zákazníkovi. Další budou požádáni o vyčkání před prodejnou.
 
U klíčových produktů se může stát, že budeme muset omezovat počet prodaných kusů na jednoho zákazníka tak, abychom byli schopni vyhovět co nejvíce z Vás.
 
Pro objednávání zboží můžete rovněž využívat náš objednávkový formulář. Za osobní vyzvednutí na Klubu nejsou účtovány žádné poplatky. Preferujeme platbu kartou a nebo po domluvě převodem na účet. Při platbě předem ani není nutné vstupovat do prodejny. Vaši objednávku můžeme předat venku před provozovnou.
 
Děkujeme za pochopení a za dodržování nastavených pravidel.
Klub Energy Luhačovice